Fon Ünvan Değişikliği

VAKIF EMEKLİLİK A.Ş. GELİR AMAÇLI TÜRK EUROBOND EMEKLİLİK YATIRIM FONU Unvan Değişikliği Hakkında Katılımcılara Duyuru

28.04.2014 tarihinde yürürlüğe girecek olan değişiklik ile Vakıf Emeklilik A.Ş.’nin kurucusu olduğu GELİR AMAÇLI TÜRK EUROBOND EMEKLİLİK YATIRIM FONU unvanı, GELİR AMAÇLI KAMU DIŞ BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLİLİK YATIRIM FONU olarak değiştirilmiştir.

Konu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

VAKIF EMEKLİLİK A.Ş. GELİR AMAÇLI ULUSLARARASI BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLİLİK YATIRIM FONU Unvan Değişikliği Hakkında Katılımcılara Duyuru

28.04.2014 tarihinde yürürlüğe girecek olan değişiklik ile Vakıf Emeklilik A.Ş.’nin kurucusu olduğu GELİR AMAÇLI ULUSLARARASI BORÇLANMA ARAÇLARI EMEKLİLİK YATIRIM FONU unvanı, GELİR AMAÇLI 1.ESNEK EMEKLİLİK YATIRIM FONU olarak değiştirilmiştir.

Konu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

VAKIF EMEKLİLİK A.Ş. GELİR AMAÇLI ULUSLARARASI KARMA EMEKLİLİK YATIRIM FONU Unvan Değişikliği Hakkında Katılımcılara Duyuru

28.04.2014 tarihinde yürürlüğe girecek olan değişiklik ile Vakıf Emeklilik A.Ş.’nin kurucusu olduğu GELİR AMAÇLI ULUSLARARASI KARMA EMEKLİLİK YATIRIM FONU unvanı, GELİR AMAÇLI 2.ESNEK EMEKLİLİK YATIRIM FONU olarak değiştirilmiştir.

Konu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

VAKIF EMEKLİLİK A.Ş. GRUP LİKİT EMEKLİLİK YATIRIM FONU Unvan Değişikliği Hakkında Katılımcılara Duyuru

20.03.2014 tarihinde yürürlüğe girecek olan değişiklik ile Vakıf Emeklilik A.Ş.’nin kurucusu olduğu GRUP LİKİT EMEKLİLİK YATIRIM FONU unvanı, GRUP LİKİT ESNEK EMEKLİLİK YATIRIM FONU olarak değiştirilmiştir.

Konu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

VAKIF EMEKLİLİK A.Ş. PARA PİYASASI LİKİT FON KAMU EMEKLİLİK YATIRIM FONU Unvan Değişikliği Hakkında Katılımcılara Duyuru

20.03.2014 tarihinde yürürlüğe girecek olan değişiklik ile Vakıf Emeklilik A.Ş.’nin kurucusu olduğu PARA PİYASASI LİKİT FON-KAMU EMEKLİLİK YATIRIM FONU ünvanı, PARA PİYASASI LİKİT ESNEK EMEKLİLİK YATIRIM FONU olarak değiştirilmiştir.

Konu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.