5. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması

Vakıf Emeklilik 5. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması Sonuçları
Çocuklara küçük yaşta tasarruf bilincini oluşturmak amacıyla düzenlediğimiz Vakıf Emeklilik 5. Kumbara Tasarımı Resim Yarışması, 05 Kasım 2019 tarihinde düzenlenen jüri toplantısı ile kazananlar belirlendi.
Yarışma Kazananları
No Ödül Adı Soyadı Okul İsmi Şehir
1 1.lik Ödülü UYGAR GÖNÜLLÜ EMLAK KONUT ERGENE VADİSİ İLKOKULU Tekirdağ/ÇORLU
2 2.lik Ödülü HÜSEYİN OZAN TOPRAKLI KUTLUKENT 80. YIL İLKOKULU Tekkköy/SAMSUN
3 3.lik Ödülü AYDA ALDEMİR BİLFEN KOLEJİ Bornova/İZMİR
4 4.lük Ödülü BAŞAK ÇAKAR ÖZEL ANTALYA LARA MERKEZ KAMPÜSÜ Muratpaşa/ANTALYA
5 5.lik Ödülü ESRA ADATEPE ÖZEL GÜNEŞ İLKOKULU Palandöken/ERZURUM
6 Sergileme GÜNEY ÜNAL ALİ HAYDAR GÜNVER İLKOKULU Bahçelievler/İSTANBUL
7 Sergileme EGEMEN GENÇ  ÖZEL AKAY KOLEJİ  Pendik/İSTANBUL
8 Sergileme DENİZHAN ERDOĞAN ÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI Başiskele/KOCAELİ
9 Sergileme SARP YILMAZ YÖNDER KOLEJİ Bornova/İZMİR
10 Sergileme MERCAN SAĞCAN ÖZEL MAYA İLKOKULU  Çankaya/ANKARA
11 Sergileme EYLÜL GÜL ÖZEL MEKTEBİM ÇUKUROVA BİLFEN OKULU Çukurova/ADANA
12 Sergileme AYDA ÖZGEN ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU Ataşehir/İSTANBUL
13 Sergileme ASYA ATİLLA OYA AKIN YILDIZ OKULLARI Oran/ANKARA
14 Sergileme ÖZLEM KAPLAN ŞEHİT JANDARMA ER MEHMET HALİL BARKIN İLKOKULU Silopi/ŞIRNAK
15 Sergileme MERT ALİ ÇANKAYA BİL OKULLARI Serdivan/SAKARYA
16 Sergileme AZRA YILMAZ  DUMLUPINAR İLKOKULU Ortahisar/TRABZON
17 Sergileme ALİ ŞENOL YILDIZ UŞAK BİLİM VE SANAT MERKEZİ Merkez/UŞAK
18 Sergileme NAZ ÖLMEZ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ Bodrum/MUĞLA
19 Sergileme DORUK DAMAR  İHSAN DOĞRAMACI VAKFI ÖZEL BİLKENT İLKOKULU Bilkent/ANKARA
20 Sergileme ZEYNEP KÜÇÜK KUTLUKENT 80. YIL İLKOKULU Tekkköy/SAMSUN
21 Sergileme EMMA LAHODA  ÖZEL İSTANBUL KOLEJİ Beşiktaş/İSTANBUL
22 Sergileme NAR ELEDELEKLİOĞLU ÖZEL İSTANBUL KOLEJİ Beşiktaş/İSTANBUL
23 Sergileme SEDEN VAYNİ MİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL ANKARA İLKOKULU Çankaya/ANKARA
24 Sergileme ZEYNEP DELEN 23 NİSAN İLKOKULU Buca/İZMİR 
25 Sergileme ARDA TERZİOĞLU SEYFİ DEMİRSOY İLKOKULU Atakum/SAMSUN
26 Sergileme DEFNE YURTSIZOĞLU BÜ ÖZEL AYSEABLA İLKOKULLARI Çankaya/ANKARA
27 Sergileme MERYEM İMGA BİLNET OKULLARI BEYLİKDÜZÜ KAMPÜSÜ Beylikdüzü/İSTANBUL
28 Sergileme MESUT SANIR BAŞAĞAÇ İLKOKULU Merkez/ŞIRNAK
29 Sergileme ELİF AZRA İYİSARAÇ ÖZEL ONUR KOLEJİ  Yenimahalle/ANKARA
30 Sergileme SU ECE KARABULUT ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU Ataşehir/İSTANBUL